Korraldus-
toimkond

Margus Kikkul
projektijuht
(müük, reklaam, üldkonseptsioon)
margus@tartunaitused.ee
+372 504 2575

Teno Kikkul
projektijuhi abi
(üldinfo, Maamessi turg, stendiehitus, grupid)
teno@tartunaitused.ee
+372 5919 2635

Anders Urbel
logistik
(välipindade logistika, kraanad)
anders@tartunaitused.ee
+372 5668 8003

Henrik Urbel
kommunikatsioonijuht
(press, facebook, koduleht)
henrik@tartunaitused.ee
+372 5190 3734

Virge Lomp
messikataloogi toimetaja
virge@tartunaitused.ee
+372 525 2586

Annika Pettai
vabatahtlikud
annika@tartunaitused.ee
+372 742 1793

Piret Parvelo-Pettai
finantsjuht
piret@tartunaitused.ee

Heddi Pedassaar
toitlustusjuht
heddi@tartunaitused.ee
+372 5391 9481

Korraldaja

AS Tartu Näitused
Fr. R. Kreutzwaldi 60, Tartu 51014
tel: +372 742 1662
mob: +372 504 2575

Margus Kikkul – projektijuht
e-mail: margus@tartunaitused.ee
www.maamess.ee
www.tartunaitused.ee